« Back GEMİDE YENİ OLAN NE VAR?
Yeni olarak geri gel konseptini sunuldu – size yeni ve zenginleştirici deneyimler sağlamak için bir dizi güverte girişimleri ve yenilikleri.DENİZDEKİ DISCOVERY (Kanalı)


Princess(Prenses) Deniz Seyahatleri ve Discovery İletişim tüm ailenin eğleneceği yeni unutulmaz seyahat deneyimleri yaratmak için işbirliği yapmaktadır. Discovery’nin en iyilerini güverteye getirerek misafirlerin Yıldız izleme, özel Discovery ve Animal Planet kıyı gezintileri, Köpekbalığı Haftası gibi çeşitli aktivitelerle hayallerinin seyahat etmesine izin verirler. Dahası, zenginleştirici Denizdeki Discovery(kanalı) deneyimi ile gemilerimiz misafirlerine ev hatıralarını geri getirmeleri imkânı sunan sadece sınırlı süre için geçerli olan ürünlerle doludur.


EN YENİ ZENGİNLEŞME PROGRAMIMIZ İLE KUZEYDEN ALASKA’YA SEYAHAT EDİN

Princess ’in Travel Dergisi tarafından 9 yıldır Alaska’da çalışmakta olan En iyi Gemi Turu Seçmesinin bir nedeni vardır. Sadece Princess siz gemide ve kıyıda Alaska’nın en otantik deneyimlerini yaşatır. Dünyanın en ünlü taze Alaska deniz yemeklerinden Discovery’nin Ölümcül Av programındaki misafir konuşmacılara kadar, kuzeye doğru Alaska’ya yapılan Seyahat Muhteşem Kara’yı gemiye getirmektedir.

KLÜP SINIFI MİNİ-SUİTLER TÜM FİLOYA DÂHİL EDİLDİ

Arttırılmış lüks ve kolaylık için, Kulüp sınıfı mini-süitlerimizden birini rezerve edin. Öncelikli servisler ve zenginleştirilmiş kolaylıkların yanında Princess Lüks Yatakları deneyimini ilk yaşayan kişilerden olun. Ve özel oturma yerleri, özel menüler ve Kulüp Sınıfı Yemek Yemenin diğer özel faydalarının tadını çıkarın.
PRİNCESS LÜKS YATAKLARI

Nereye yelken açmayı hayal ederseniz edin, rahat bir gece uykusu seyahati çok daha ödüllendirici yapmaktadır. Princess(Prenses) Deniz Seyahatlerinde misafirlerimize tatillerinden yenilenmiş, tazelenmiş ve gençleştirilmiş şekilde hissederek dönmelerinin garantisini veriyoruz.

Bu yüzden Aklınızdaki genel sağlık ile yeni Princess Lüks Yataklarını geliştirmek için bilim ve uyku güzelliğinin önde gelen uzmanlarını bir araya getirdik. Ve 2018’e kadar tüm filodaki kamaralara yayılacak olan 44,000’den fazla yatak ile misafirlerimize mükemmel gece uykusu sağladığımız için heyecanlıyız.
CURTIS STONE

Ünlü şef, restoratör, New York Times’ın en çok satan yazarı ve televizyon yüzü olan Şef Curtis Stone, onun taze içerikler ve basit baharatlarını Princess(Prenses) Deniz Seyahatlerinin tutku ve şefkatle yapılan taze, lezzetli, mutfak için olan bağlılığı ile birleştirmiştir.

Misafirlerimiz sadece Princess’a özgü olan çok iyi el yapımı mutfağını deneyimleyebilirler. Tüm filoda ana yemek salonlarında mümkün olan “Curtis tarafından yapılmıştır” menü seçeneklerine sahip olmak, şef Stone tarafından tasarlanmış belirli gemilerde tüm yeni özel restoranları “paylaşmak”, ayrıca Curtis Stone’nun Şefin Masası ve mükemmel Curtis Stone güverte deneyimi.DENEYİMLİ DENİZCİ (SALTY DOG) ŞARAP/YİYECEK BARI

Bar tarifleri Deneyimli Denizci (Salty Dog) Şarap/Yiyecek Barında yeni çekici karakter kazanmaktadır. Yemeğinizde Ernesto’nun "Dip Sticks"i, Şef Uchimura’dan kokulu yeni bir meze ve ayrıca Pale Ale Pork Cheeks, Wild Mushroom Saute, Beef Short Rib Poutine veya bar severlerin favori küçük atıştırmalıkları gibi seçimlerden oluşan üç gurme tabak olacaktır. Deneyimli Denizci (Salty Dog) Şarap/Yiyecek Barı aynı zamanda şef Uchimura tarafından Princess için özel olarak kemiksiz pirzola etinden yapılan eşsiz burgerini de bulundurmaktadır. Ve tabii Seawitch ev yapımı biralarını, uluslararası bira ve elma şaraplarını, kadehte şarapları ve susuzluğunuzu gidermek için Premium cinlerle hazırlanmış klasik kokteylleri bulacaksınız. Ve Şarap/Yiyecek Barının en üst deneyimi olarak, dünyanın en iyi bazı viskileri, bourbon viskileri ve çavdar viskilerini vitrine çıkaran en yeni geniş Viski Bar Menümüzü tanıtıyoruz.

SEKTÖRÜN İLK ORTAKLIĞI İLE BİRLİKTE BROADWAY YELKEN ALMAKTADIR

Princess Gemi Turunda Broadway’in en iyisini deneyimleyin. Wicked, Godspell ve Pippin müzikallerinin bestecisi; the Grammy®, Academy® ve Tony®ödüllü Stephen Schwartz, Princess için özel dört orijinal beste yaptı. İlk eser, Schwartz'ın sihire ömür boyu süren hayranlığına yönelik bir övgüdür. Görülmeye değer bir müzikal olan Magic To Do(Sihir yapma) büyüleyici sahne illüzyonlarını Schwartz'ın en ünlü eserleri ve Princess için yazılmış yepyeni besteler ile birleştirmektedir.

ÇİKOLATA SEVERLER NORMAN LOVE ŞEKERLEMELERİ İLE ŞIMARIN

Usta Çikolatacı Norman Love enfes lezzetlerini gemiye getiriyor. Belli başlı çikolata kokteyllerinden, Premium çikolata ve şarap tadımı deneyimlerine, çikolatalı spa masajları ve daha fazlasına kadar! Norman Love’ın sanatsal çikolata tatlısı yapımlarını bazı gemilerin ana yemek salonu menülerinde bulacaksınız ve hatta daha fazlasını özel restoranlarımızda keşfedeceksiniz. Seyahatlerimizdeki Çeşitli Çikolata deneyimlerimiz ile Princess tüm çikolata severlerin gemilerimiz güvertesinde olmasını isteyeceği her şeye sahiptir.
YEREL BAĞLANTILAR

Varılacak yer konusunda lider olan Princess(Prenses) Deniz Seyahatleri her yerin sunduğunun en iyisini size getirmek için güvenilir bir yerel uzmanlar takımı ile işbirliği içindedir. Güvertede şaşırtıcı kültürel içeriklerden kıyıdaki özel deneyimlere kadar, ziyaret ettiğiniz yerler için daha zengin bir değer kazanacaksınız.DÜNYA ÇAPINDAKİ KUTLAMAYA KATILIN

Seyahat etmekte olan her Princess güvertesinde, dünyanın her yerinden gelenekleri ve kutlamaları canlı şekilde güverteye getirmekteyiz. Mardi Gras’dan Oktoberfest’e kadar eşsiz miras ve kültürlerden her şeyin renkli kutlamalarına katılın. Seyahatiniz süresince, partilerin, zenginleştirici aktivitelerin, canlı müzik performanslarının, festival ile ilgili filmlerin ve özel alışveriş yapmanın keyfini çıkarın.


PRINCESS@SEA İLE GÜVERTEDE BAĞLANTIDA KALIN

Princess@Sea ile seyahat arkadaşlarınız ile iletişimde kalın, seyahat ederken bizim ücretsiz güverte hizmetimiz değerli bilgiye hızlı ve uygun şekilde erişim sağlamaktadır. En son güverte aktivitelerine bakın, bir sonraki limanınız hakkında bilgi alın ve güvertedeki diğer yolcular ile iletişim kurun. Tamamını mobil cihazınızdan yapabilirsiniz. Bakınız. Learn


SEAWITCH BUTİK BİRA PROGRAMI

Misafirlerimizin belirgin deneyimleri ve özgün lezzetleri sevdiğini biliyoruz bu yüzden yeni bir butik bira serisini tanıttık. Bizim ödüllü West Coast IPA, özel 50. Yıldönümü harmanı ile başladık ve o zamandan beri Alaska Denali Red Ale, East Coast Blonde Lager ve Australian Gold Ale çeşitlerini ekledik.

© 2016, Princess Cruise Türkiye | Tüm hakları saklıdır.