« BackFİLOMUZDAKİ GEMİLER VE BİLGİLER
Böyle büyük bir yolcu gemisi nasıl bu kadar çok imkânı sunarken sizi hem çok samimi ve kişiye özel bir hizmet sağladığını hissettirebilir? Filomuzdaki her gemi ferah ve rahat salonlar, geniş bir güverte, şık kamusal alanlar ve davetkâr balkon kamaralar ile tasarlanmıştır. Tabiki bu tarz dizaynlar size çeşitli eğlenceleri ile ruh halinize uyacak şekilde sosyalleşmek için harika fırsatlar yaratır.

2018 yılı sonuna kadar tüm filomuzdaki yer alan gemilerdeki 44.000 üzerindeki yatak değiştirilmiş olacak ve Princess a özel yeni lüks yatak konsepti ile donatılacaktır. Gemi seyahatinizdeki bu yeni yatak deneyimi size tazelenmiş, gençleşmiş ve yenilenmiş bir tatil imkanı sunacaktır.


Caribbean Princess®
Bu modern gemimiz 3642 yolcusuna adeta evlerindeki konforu sunacak şekilde tasarlanmıştır. Misafirlerine ödül almış servis hizmetini sunmaktadır.
Majestic Princess - Nisan 2017 de!
Majestic Princess filomuzdaki Çin pazarına ve misafirlerine özel olarak inşa edilmiş ilk gemimiz olacaktır.
Coral Princess®
700 balkonlu kabini bulunan bu geminin rotaları arasında Alaska ve Buzullar ayrıca Panama Kanalını sayabiliriz. Hayatınız boyunca yaşayacağınız en iyi tatil deneyimi olacağını garanti ederiz.
Regal Princess® – Yeni Gemi!
Filomuzun en son suya inen gemisidir. Son teknoloji ile donatılmış bu muhteşem gemi, servis açısından en iyi imkânları sunmaktadır.
Crown Princess®
Dünyanın en popüler gezi yerlerini rotası içerisinde bulunduran gemimiz Princess filosunun parlak bir mücevheridir.
Royal Princess®
Royal Princess evrimsel bir tasarıma, yenilikçi ve heyecan verici yeni özelliklere sahip Regal Princess ın ikizi olan gemidir.
Dawn Princess®
Gerçek bir Avustralya deneyimi yaşamak için tercih edebileceğiniz en iyi ve en şık gemidir. Aynı zamanda Avustralya turları için yine bu ülkede konuşlandırılmıştır.
Ruby Princess®
Bu muhteşem cruise gemisi romantik bir seyir tatil keyfi için en iyi mekânları sağlar.
Diamond Princess®
Bu cruise gemisi 700 balkonlu kabiniyle, Dünya genelinde şehir siluetini yakalamak ve inanılmaz manzaraları görmek için idealdir.
Sapphire Princess®
Rahat bir havuz başındaki şezlonglarda uzanıp okyanus esintisini hissedin. 700'ün üzerinde balkonlu kabiniyle egzotik parkurları keşfedin.
Emerald Princess®
Yıldızlar altında sinema keyfinden muhteşem lobisi ve salonlarına kadar Emerald Princess ın özellikleri saymakla bitmez.
Sea Princess®
Dünyanın her neresinde olursanız olun bu gemiyle yapacağınız seyahatteki muhteşem olanakların keyfini çıkarın.
Golden Princess®
Çevresinde sakinlik ve sükûnet ortamı ile Golden Princess denizde nihai bir rahatlık, ayrıca gençleştirici bir akım sağlar.
Star Princess®
Star Princess şık ve elegan lobisinde sokak sanatçılarının muhteşem performanslarını mutlaka izlemenizi tavsiye eder.
Grand Princess®
Bu gemimiz suya indiği zaman cruise endüstrisinde tarih yazmıştı bugünde yaptığı yeniliklerle tarih yazmaya devam ediyor.
Sun Princess®
Güneşli günlerin bol olduğu Avustralya da yapılacak bir gemi seyahatinde mutlaka balkonlu kabine rezervasyon yaptırın. Gerçek bir Avustralyalı deneyimiyle bunun keyfini çıkarın.
Island Princess®
Panama Kanalı parkuru için özel inşa edilen bu orta boy gemi seyahati boyunca benzersiz bir seyir deneyimi için birçok kendine has özellikler sunar.
BUTİK GEMİ DENEYİMİNİ TADIN

Pacific Princess®
Bu küçük butik gemi ile en egzotik yerlere yelken açabilirsiniz. Geminin samimi ortamının keyfini çıkarın. İçinde 672 yolcu taşıyan bu gemi, harika dostlukların kurulduğu hem rahat hem de bir zarafet örneğidir. Hayattan daha büyük olan bu küçük gemiyle yapılacak yolculukta Pasifik Prenses katılın.
© 2016, Princess Cruise Türkiye | Tüm hakları saklıdır.