« Back
DENİZDEKİ EN RAHAT UYKU DENEYİMİNİ YAŞAYIN
Kurul onaylı uyku Uzmanı Dr. Michael Breus ve HGTV tasarımcısı Candice Olson ile geliştirilmiştir.

SİZİN RAHATINIZ BİZİM SÖZÜMÜZDÜR

Princess(Prenses) Deniz Seyahatlerinde misafirlerimize tatillerinden yenilenmiş, tazelenmiş ve gençleştirilmiş şekilde hissederek dönmelerinin garantisini veriyoruz. Bu yüzden Aklınızdaki genel sağlık ile yeni Princess Lüks Yataklarını geliştirmek için bilim ve uyku güzelliğinin önde gelen uzmanlarını bir araya getirdik. Ve 2018’e kadar tüm filodaki kamaralara yayılacak olan 44,000’den fazla yatak ile misafirlerimize mükemmel bir gece uykusu sağlamaktan heyecan duymaktayız.

 BİLİYOR MUYDUNUZ?

Amerikalılar Hem evde hem de tatilde iyi bir gece uykusunu özler.
Hem erkek hem de kadınların uyku hakkındaki düşüncelerinin olduğu bağımsız araştırmamızı yaptık ve işte sonuçlar.

Veri grafiğini indir (PDF)BİLİMSEL DİZAYN, ŞIK TASARIM

Princess Lüks Yatakları, geceleri gemide en rahat şekilde uyuyabilmenizi sağlamak ve dolayısıyla en son uyku bilimi ve teknolojisini kullanarak bir yatak oluşturmak üzere uyku bilimi araştırma WebMD’nin resmi uyku uzmanı olarak çalışan ve DR.Oz Programında düzenli olarak yer alan Dr. Michael Breus ile birlikte yapılmıştır.

Aynı zamanda, misafirlerin kamaralara girer girmez rahatlamalarını ve gevşemelerini sağlayan ani bir görsel etki yaratacak bir yatak ortaya çıkarmak için HGTV’nin ünlü tasarım yıldızı Candice Olson’un yardımını da not edelim.

UYKU DENEYİMİNE YATIRIM YAPMAK

Dünyadaki en rahat otel yataklarının bazılarının üreticileri tarafından Princess için özel olarak geliştirilen yeni lüks yataklarımız misafirlerimizi zengin tarzı ve saf, mutlu konfor ile saracaktır.

İki inçlik yastık altı pelüş, dokuz inçlik tek taraflı orta sertlikte geliştirilmiş desteği olan döşek, daha az eş dağılımı için ayrı ayrı sarılmış bobinler, Avrupa’dan ilham alınan kuş tüyü yorgan ve yüzde 100 lüks Jakar dokuma pamuklu keten gibi ultra-Premium özelliklere yatırım yaptık.

LÜKSÜ EVİNİZE GETİRİN – ÇOK YAKINDA

Princess Lüks Yatakları deneyimini kendi evinizde yaşamak için sabırsızlanıyor musunuz? Bizim perakende sitemiz çok yakında hizmete girecektir.

Hazır olduğunda bunu öğrenen ilk siz olun! Gelişmeleri almak için buraya kaydolun.


© 2016, Princess Cruise Türkiye | Tüm hakları saklıdır.