« Back

EĞLENCE & GECE HAYATI


Eğlenmek için geceler sizindir. Geceyi yıldızların altında dans ederek, ödüllü bir film izleyerek ya da canlı bir tiyatro gösterisini izleyerek geçirin. Ne seçerseniz seçin, sonsuz bir eğlence seçeneğiniz olacaktır.


OKYANUSUN SESİ
Dünya çapında ünlü olan TV şovlarından birisi artık geminizde yer almaktadır Bu şovun bir parçası olabilir yada fanatik bir izleyicisi.. Princess Gemi Şirketi gururla sunar. Ve işte karşınızda… Okyanusun Sesi.


Sihir Yapımı
Magic To Do’yu (Sihir Yapma) sunuyoruz, tarihin en unutulmaz sahne illüzyonlarından biri olan ve görülmeye değer bu şovu kaçırmayın. Bu 4 özel gösterisinin ilki Oscar®,Grammy® ve Wicked, Godspell ve Pippin ̶ Stephen Schwartz’ın ödüllü bestecisi Academy® tarafından Princess için özel olarak yapılmıştır!


Dünya Festivalleri
Dünyanın her yerinden festivalleri geminize getiriyoruz. Festivaller orijinal sezonlarında kutlanır dolayısıyla en sevdiğinizi seçin veya daha fazlası için bize katılın. Seçilen güzergâha göre misafir partisini, festival temalı filmleri, zenginleştirici aktiviteleri ve müzikal performansları izleyebilirsiniz.


Sahne Gösterileri
Dazzling stage sets, performers from around the globe, Top 40 hits and timeless classics come together on board to create lavish production shows - like Fiera and BRAVO - that you can only see in the state-of-the-art Princess theaters! Plus enjoy all new original musicals created exclusively for Princess by award winning Broadway composer, Stephen Schwartz.


Yıldızlar Altında Filmler
Princess gemilerinin havuz katında yer alan ve endüstri deki ilk öncü olan bu hizmet 30 m2 kare özel dev ekranda, 69,000 watt ses gücü ile Yıldızlar Altında Filmler® konsept adıyla servis sunar. Misafirlerine dev perde şeklinde denizden gökyüzüne doğru algılatan gişe rekorları kıran filmleri eşsiz şekilde izleme imkânı sunmaktadır.


Gece Hayatı Ek Aktiviteleri


Dans, Karaoke & Komedi
Disko müziğinin ritmine katılın veya dans pistlerimizden birinde bir tur atın. Ve biraz içten kahkaha için bir stand-up komedi gösterisine katılın ya da karaoke yarışmasında bir şarkıyı seslendirin.


Partiler
Bizim gemi turu klasik partilerimiz, şenliklere eklenen, tekrar yaşayan Rock n' Roll çağından batı kırsal kesimi halk dansı partilerine kadar temalarla birlikte gecenin geç saatlerine kadar devam etmektedir.


Barlar & Salonlar
Geminin rahat salonların birinde ya da havalı barlarında egzotik aromaları olan kokteylleri tadabilir, gemide bulunan arkadaşlarla buluşup ve tur esnasında yaşadığınız anılarınızı paylaşabilirsiniz.


Filmler & TV
Tüm gemilerdeki kamaralarınızda yer alan televizyonlarda, yeni gösterime girmiş filmleri sunmaktayız.. Uydu sinyalleri iyi olduğunda ESPN, CNBC, BBC world ve Fox News gibi sayısız Tv kanallarını izleyebilirsiniz.
© 2016, Princess Cruise Türkiye | Tüm hakları saklıdır.