« Back
Denizde İnternet

İnternet imkânı tüm Princess gemilerinde 24 saat boyunca İnternet Kafe’de, Kamaralarda, Dünyaca ünlü tasarım ödüllü lobimizde ve birçok bar ve salonda var olan kablosuz bağlantı şeklinde mevcuttur.

Web-tabanlı elektronik posta hesabınıza ulaşmak için veya dünya haberleri, spor ve hisse senedi alım satım için teknoloji harikası bilgisayar sistemimizi kullanın. Veya kablosuz bağlantısı olan dizüstü bilgisayarınızı getirin ve internete bizim geliştirilmiş gemi kablosuz bağlantısından erişim sağlayın.

İnternet Servis Sağlayıcısından(ISS) elektronik posta servislerine abone olan misafirlerin demir almadan önce ISS’lerin web-posta görüntüleme sitesine sahip olup olmadıklarını onaylamaları tavsiye edilmektedir. Çoğu büyük ISS’ler elektronik posta adresi ve şifresi kullanarak internet tarayıcısı aracılığıyla elektronik postalara erişime izin veren internet sitelerine sahiptir.

İnternet ve kablosuz servislerin ve herhangi bir diğer gereksinimler için uygulanacak ücretlendirme konusunda bilgi almak için gemideki İnternet Kafe müdürüne müracaat ediniz.

Ayrıca, Platinum ve Elit sadık yolcu program üyeleri internet kafelerin paketleri için kredilerden faydalanabilirler.

Sipariş için kullanılabilir İnternet Erişim Paketlerine bakınız.

Uydu aracılığıyla olan internet bağlantısı belirgin şekilde kıyıdaki yüksek hızlı internet bağlantılarından yavaştır. Princess Deniz Seyahatleri geminin internet servisleri aracılığıyla olan içerik filtreleme hakkını saklı tutar. Lütfen aklınızda bulundurun; IP telefon gibi yüksek bant genişliği tüketen uygulamalar, eşler arası dosya paylaşımı ve medya akışı Princess gemilerinde kısıtlanabilir.

İnternet Erişimi

İletişimde kalmayı seven veya kafasını rahatlatmak için işlerinden kopamayanlar için mükemmeldir. Haberler, sosyal bilgi ve paylaşımlar ve web tabanlı e-posta için internet hizmeti sunan Princess gemi şirketi seyahatinizin tadını tam anlamıyla çıkarmanıza yardımcı olur.

120 dakika Madde #6038 – $72,95 ($69.00 İnternet zaman planı + $3.95. Bir seferlik aktivasyon ücreti bulunmaktadır) (İnternet zaman paketi Ön satın alma için 20 bonus dakika bulunmaktadır.)

240 dakika Madde #6039 – $102,95 ($99,00 İnternet zaman planı + $3,95. Bir seferlik aktivasyon ücreti bulunmaktadır) (İnternet zaman paketi Ön satın alma için 40 bonus dakika bulunmaktadır.)

460 dakika Madde #6302 – $162,95 ($159,00 İnternet zaman planı + $3,95. Bir seferlik aktivasyon ücreti bulunmaktadır) (İnternet zaman paketi Ön satın alma için 60 bonus dakika bulunmaktadır.)

680 dakika Madde #6301 – $202,95 ($199,00 İnternet zaman planı + $3,95. Bir seferlik aktivasyon ücreti bulunmaktadır) (İnternet zaman paketi Ön satın alma için 80 bonus dakika bulunmaktadır.)

Tüm fiyatlara hesap etkinleştirme ücreti dahildir.. Hediye doluluk durumuna bağlıdır. Tüm fiyatlar ABD doları cinsindendir ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.
© 2016, Princess Cruise Türkiye | Tüm hakları saklıdır.