« Back

Bebekler ve Çocuklar


3 yaşından 17 yaşına kadar olan misafirlerimiz heyecanlı gemi aktivitelerinden yararlanabilirler. Bebek merkezlerimiz ve Çocuk Salonlarımızda, en genç misafirlerimizin tüm gün boyunca mutlu kalabilmelerini sağlamak için deneyimli danışmanlar ile personeller görevlendirilmiştir. Sanat projeleri, oyun masaları, en son filmler, pizza partileri, yetenek yarışmaları, video oyunları ve daha fazlası burada bulunmaktadır.

Pacific Princess haricindeki Tüm yolcu gemilerinin özel Bebek Merkezleri ve Çocuk salonları vardır. Bu iki yolcu gemisi, 3-17 yaşlarında 20 veya daha fazla çocuk o güzergâhta seyahat ettiğinde bu programları sunmaktadır. 3 yaşın altındaki çocuklar da orada olunan süre içerisinde kendisine birisi yardımcı olduğu ve kendisini gözetlediği sürece Bebek Merkezlerinde ağırlanırlar.

Lütfen aklınızda bulundurun: çok fazla sayıda ailenin gemide olduğu seyahatlerde eğlenceli partiler sağlamak için çaba sarf edeceğiz. Ancak programımıza katılım garanti edilemez.

kid programsBebek Merkezleri,3–12 yaşları

Princess Pelikanları ve şok dalgaları Programlarımız genç yolcularımız için özel olarak tasarlanmıştır.


teen activitiesÇocuk Salonları,13–17 yaşları

Sadece gençlerin olduğu salonlarımız Playstation oyunları, filmler, karaoke ve fazlası ile donatılmıştır.


hours of operationÇalışma saatleri

Deniz ve Liman Çalışma günü saatleri


tv programingBebek & Genç Kayıtları

Ekstra rahatlık için şimdiden erken kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

edutainmentEğlenceli eğitim

Deniz canlılarının anatomisini inceleyebilir ve hız treni inşasından, tehlikede olan türleri öğrenmeye kadar çocuklar hem eğlenecek hem de öğrenecektir!


diningSadece Çocuklar için yemek

Her bir yaş grubu için özel yemek etkinlikleri sunmaktayız.


Gece Saatlerinde Grup Çocuk Bakımı

Size kolaylık sağlamak için, 3 yaşından 12 yaşına kadar olan çocuklar için grup çocuk bakımı saat 22.00’dan 01.00’a kadar her çocuk için saatlik $5.00 ücretle Bebek Merkezlerinde sunulmaktadır, Pacific Princess hariç. Anne ve babası rahat bir gece geçirirken çocuklar rahatlayabilir ve filmler izleyebilir ya da arkadaşlarıyla oyunlar oynayabilirler.

kids on deckLiman Günleri

Bebek Merkezlerimiz ve Çocuk salonlarımız limandayken 08.00’dan 17.00’a kadar açıktır. Yolcu gemisinin limandan ayrılma/limana varma zamanına göre saatler değişebilir. Gemiye geldiğinizde saatleri kontrol edin. Program liman günleri boyunca ücretsizdir ve ileri bir rezervasyon gerekmemektedir. Liman günlerindeki öğle yemekleri için, gençlik elemanları çocuklarınızı geminin yemek yenen yerlerinden birine götürecektir ( tabi ebeveyn onayı ile).

kids under three3 yaşın altındaki Çocuklar

Bebek Programlarına katılım için, çocuklar en az 3 yaşında olmalıdır ve tuvalet eğitimi olmalıdır. Ancak, 3 yaşın altındaki çocuklar tüm zaman boyunca bir ebeveyn gözetiminde olursa eğlenceye kabul edilirler.

pacific princessButik Gemi Seyahati

Çocuklar tüm Princess tur gemilerine Kabul edilirler ama tesisler değişiklik göstermektedir. Pacific Princess ‘in özel Bebek Merkezleri ve Çocuk salonlarına sahip değildir. Bu programlar yolcu gemileri 3 yaşından 17 yaşına kadar 20 veya daha fazla çocuk olduğunda mümkündür.

Group kidsitting is not available on Pacific Princess.

© 2016, Princess Cruise Türkiye | Tüm hakları saklıdır.