« Back
Discovery at Sea
Encounters
DENİZDEKİ DISCOVERY (Kanalı)

Princess(Prenses) Deniz Seyahatleri ve Discovery İletişim tüm ailenin eğleneceği yeni unutulmaz seyahat deneyimleri yaratmak için işbirliği yapmaktadır. Hayallerini kurduğunuz deneyimle büyülenmiş şekilde geri gelin; Efsane Avcıları (Mythbusters), Ölümcül Av (Deadliest Catch) ve Köpekbalığı Haftası (Shark Week) gibi Discoverytm’nin en popüler gösterimlerinden oluşan aktiviteler, ayrıca Discovery ve Animal Planettm kıyı gezintileri. Ve moda uzmanı Stacy London’ın sunduğu yepyeni TLC ile Denizde Tarz.
TLC İLE DENİZDE TARZ

Valize ne koymak gerek, ne giymek gerek ve nasıl tarz olunur; bir deniz seyahatine hazırlanırken sorulan sorulardan birkaçıdır. TLC İle Denizde Tarz, TLC’nin moda uzmanı Stacy London’ın da yardımlarıyla misafirlerin deniz seyahatinde kendilerini en iyi şekilde hissetmeleri ve görünmeleri için ipuçları ve püf noktaları sağlamaktadır.

TLC İle Denizde Tarz Videosunu izleyin.


DENİZDEKİ DISCOVERY (Kanalı) İLE YILDIZ İZLEME

Bilim Kanalı (Science Channel) ve Princess(Prenses) Deniz Seyahatleri, üst güverteden yukarı baktığınızda sizi kozmik bir seyahate götürecektir. Bu interaktif rehberli turda bir Princess Yıldız izleme uzmanı, sizin ayı takımyıldızlarını nasıl bulacağınızı, büyük takımyıldızlarını tanımlamayı, yıldızların sırlarını ve onların hikâyelerini dinlemeyi öğretecektir. Ayrıca, gemi kütüphanelerimiz eve döndüklerinde de gece gökyüzü keşiflerini sürdürecek olan misafirlerimize gerekli astronomi kaynaklarını sağlamaktadır. Herkes için ideal. Denizdeki Discovery’nin (Kanalı) Bilim Kanalı (Science Channel) Büyükelçi astrofizikçi Dr. Hakeem Oluseyi hakkında daha fazla şey öğrenin.

Hava ve ışık koşullarına bağlıdır. Gece yarısı güneş nedeniyle Alaska güzergâhlarında bulunmaz.DISCOVERY VE ANIMAL PLANET™ KIYI GEZINTILERI

Sadece aileler için etkileyici deneyimler olmayan ve aynı zamanda keşifçilerin en güvenilirlerinden ikisi tarafından - Discovery Ve Animal Planet- önerilen kıyı gezintilerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz. Discovery Ve Animal Planet Özel Turları bağımsız olarak ayarlanamayan ve sadece Princess(Prenses) Deniz Seyahatlerinde mümkün olan benzersiz turlardır. Discovery Tavsiyeli Turlar insanın ömründe belki bir kez yaşayabileceği zenginleştirici ve sürükleyici bir deneyim sunarken, Animal Planet Tavsiyeli Turlar size dünyadaki en güzel hayvanları göstermektedir.
DENİZDE KÖPEKBALIĞI HAFTASI (SHARK WEEK)

Bu artık sadece bir hafta sürmüyor. Princess gemisi, Discovery’nin ünlü Köpekbalığı haftasından etkilenerek, yetişkinler ve çocukları köpekbalıkları hakkındaki gizemler ve ilginç bilgilerle zorlayacak bir dizi aktivite ve oyunlar tasarlamıştır. Kamara televizyonlarından Köpekbalığı Haftası programlarına bakın. Çocuklar çeşitli Denizde Discovery oyunları ve aktiviteleri ile köpekbalığı dişinden kolyeler yapabilir, hayvanlar, uzay ve köpekbalıkları hakkında bilgi edinebilirler.
TÜM AİLE İÇİN EĞLENCE

Deadliest Catch(Ölümcül Av): Yengeç avında güvertede ellerinizi kullanmayı deneyin. Farklı türlerdeki plastik yengeçlerle dolu olan kafesleri toplayı ve başka şeyler onlara karşı çalışırken olabildiğince hızlı şekilde yengeçleri ayıklamaya çalışın*.

Denizde Discovery Bilgi Yarışması:  Yarışma Mythbusters, Animal Planet, How it’s Made(Nasıl Yapılmış), Deadliest Catch ve fazlasından yepyeni soru, fotoğraf ve videolarla güncellenmektedir!

Bigfoot Bulma: Bigfoot'u güvertede bulabilir misin? Gizemli ayak izleri geminin her yerine yerleştirildi ve Bigfoot'un bulunmuş olabileceği yerlere bakmak sana kalmış. Bigfoot'un ayak izlerinin yerini bulan ilk misafir kazanır!

Altına Hücum: Çocuklar iyi bir maden arayıcısı gibi olabilir ve altın aramayı öğrenebilirler*.

Yeşil Ekran Deneyimi: Bigfoot'u Bulma & Köpekbalığı haftası gibi ünlü gösterilerden bir sahneye adım atın ve muhteşem bir hediyenin sahibi olun.**

Nasıl Yapılmış (How It's Made): Bir sahne arkası turuna katılın ve gösteri üretimlerinin bir gemi güvertesinde nasıl hayata geçtiğini öğrenin. Cüzi bir ücret uygulanmaktadır.**

Mythbusters(Efsane Avcıları): Bilimsel yöntemler ve günlük merakınızı kullanarak popüler gizemler ve efsanelerin arkasındaki gizemleri ortaya çıkarın**
DENİZDEKİ DISCOVERY (Kanalı) BEBEK VE ÇOCUK AKTİVİTELERİ

Princess(Prenses) Deniz Seyahatlerinin genç kâşifleri bir roket, uzay gemisi veya uzay aracı inşa edebilirler. Seyahat ettikleri ülkelerdeki ve dünyanın her yerindeki insanlar, yerler ve gelenekler hakkında bir şeyler öğrenebilirler. Animal Planet’in yardımıyla hayvanlar hakkında bir şeyler öğrenebilirler eğlenceli zanaat faaliyetleri, 3 boyutlu yapbozlar ve giyinme ile yaşadıkları dünyayı ve aynı zamanda evde evcil hayvanlarına nasıl bakacaklarını öğrenebilirler.

Pacific Princess hariç tüm deniz seyahatlerinde.
*Sadece Alaska Seyahatlerinde.
**2015 kışında gemide.

©2015 Discovery İletişim. Tüm Hakları saklıdır. Discovery, Animal Planet, Science Channel, Discovery Family, ve bunların logoları Discovery İletişimin markasıdır. Deadliest Catch ve bunların logoları Discovery İletişimin markasıdır, LLC, lisans ile kullanılmıştır. FremantleMedia tarafından lisanslanmıştır. Güverte programları ve listeleri değişime tabiidir.
© 2016, Princess Cruise Türkiye | Tüm hakları saklıdır.