« Back
ŞEF CURTIS STONE GEMİYE GELDİ!

ARISTOKRAT YEMEK DÜZENINE YENI BIR YAKLAŞIM

Şef Curtis Stone ve Princess(Prenses) Deniz Seyahatleri, masanın etrafında mutluluk yaratan insanları yemek ile bir araya getirme tutkusunu paylaşmaktadır. Bu, dünyamızla ve onu keşfedenlerle bağlantılar inşa etmeye yardım eden yeni bir mutfak için yapılan bir özveridir. Birlikte Princess misafirlerine duyularını heyecanlandırmak ve onları Yeni Olarak Gelme®’ye ikna etmek için lezzetli keşifler sunmaktayız.

 ANA YEMEK SALONU YEMEKLERİ

Herhangi bir Princess deniz turunun 18 gemisinden birinde seyahat etmekte olan yolcular her gün Ana Yemek Salonunda* Şef Stone tarafından yapılan yeni ve taze mutfağının tadını çıkarma fırsatı yakalayacaklardır. Şef Stone’nun kişisel dokunuşları her “el yapımı” seçimine vurgu katacaktır.

* Diamond Princess ve Sapphire Princess gemileri hariç şimdi tüm gemilerde bulunmaktadır.


TAMAMEN YENİ ÖZEL BİR RESTORAN

Seçme Princess gemileri, insanları bir araya getiren taze mutfak deneyimlerine adanmış bu seçkin ve davetkâr restoranı sunmaktadır. Şef Stone’nun enfes menüsü kışkırtıcı şarküteri, kompoze salatalar, el yapımı makarnalar ve en iyi kalite etler, bir dizi enfes tatlılar ve fazlasından oluşmaktadır. Paylaşılabilir küçük tabaklarda bulunan çeşitli yiyecekler ile misafirler kendilerini evlerinde gibi hissedebilirler.

Bakınız PAYLAŞIM menüsü: Emerald ve Ruby Princess (PDF)

Bakınız PAYLAŞIM menüsü: Sun Princess (PDF)

^Şimdi Ruby Princess, Emerald Princess ve Sun Princess ’da bulunmaktadır.

MÜTHİŞ CURTIS STONE GEMİ DENEYİMİ

Şef Stone tarafından yapılan bu benzersiz ve samimi deneyim şampanya ve birbirinden leziz mezelerden oluşan ziyafet ve gemi turunu da kapsayacaktır. Misafirler daha sonra gemideki Özel Şef tarafından hazırlanmış özel yemekli menü için yemek salonuna alınacaktır.

*Çok yakında Ruby Princess ve Emerald Princess ‘da.

© 2016, Princess Cruise Türkiye | Tüm hakları saklıdır.