« Back
ÇİKOLATA SEYAHATLERİ İLE ŞIMARIN
Gemideki müthiş lezzetli tatlarımız ile tatlı hayatı kucaklayın.


PREMIUM ÇİKOLATA DENEYİMLERİ – LOVE İLE

Zarif, ipek, zengin şekerlemeleri InStyle Dergisi, Martha Stewart Living ve O, the Oprah Dergisi tarafından tanıtılan Norman Love; en nefis, el yapımı tatların bazılarını tüm filonun güvertesinde bulunan özel Çikolata Seyahatleri SM programımız için Princess ile birlikte tasarlamıştır. Fransa’da eğitim gören ve Dessert Professional Dergisi tarafından Çikolatacılar Onur listesine “Inaugural Inductee” yazdıran Love’ın tasarımları herhangi bir çikolata sever için müthiş olan Premium kalitede çikolatayı, benzersiz tatlar ve sanatsal tasarımlarla harmanlamaktadır!

 

BİLİYOR MUYDUNUZ?

Hem erkek hem de kadınların çikolata hakkındaki düşüncelerinin olduğu ikinci yıllık bağımsız araştırmamızı yaptık ve işte sonuçlar.

2015 veri grafiğini indir (PDF)

2014 veri grafiğini indir (PDF)


ÇİKOLATALI TATLILAR

Norman Love’ın sanatsal çikolata eserlerinin seçili ana yemek odalarının tatlı menüsünde bulacaksınız. Bazı belirli gecelerde, Şef Love tarafından özel olarak geliştirilmiş olan Beyaz Çikolata Soslu yeni tat Çikolatalı Sufle’nin tadını çıkarın. Sabatini’nin İtalyan Restoranında, Crown Grill’de, Sterling Steakhouse’da ve Şefin Masası deneyiminde daha fazla eşsiz eserleri keşfedeceksiniz.

KEKİNİZİ ALIN & TABİİ ONU YİYİN

Çikolatalı Muffinlerden, Bretonlardan, Puf böreklerinden, Danish’lerden ve fazlasından Ufuk Alanı Büfesinde kahvaltıda seçebilirsiniz. Ve akşamları, her gün değiştirilen ve böylece yeni bir tadı deneyebileceğiniz keyifli çikolatalı kek dilimlerinden bir tane kendinize alın.
GECE & GÜNDÜZ ÇİKOLATA

Her gün, 24 saat açık olan Uluslararası Kafe’de yeni, Premium çikolata tatlarını keşfedeceksiniz. Sütlü çikolatalı Mus Karamel ve Çikolatalı Tarttan Fıstık Ezmeli Çikolatalı Turtalar ve Çikolatalı Chantilly Éclairs’e kadar kendinizi orayı günün her saati ziyaret ederken bulabilirsiniz.

Ücrete tabiidir.

LOVE’IN ÇİKOLATA TOPLARI

Norman Love tarafından muhteşem şekilde tasarlanmış küçük çikolata topları ile Kaptanın Kokteyl Resepsiyonunda en sevdiğiniz içeceğinizi tamamlayın.

ÇİKOLATA LOKMALARI İLE ÇAY SAATİ

Popüler öğleden sonraki çay saatlerimizde, kendinize seçkin aromalı çaylar ve bizim diğer öğleden sonraki içeklerimizle nezaketle birleştirilmiş Şef Love tarafından hazırlanmış lezzetli çikolatalı lokmalardan alın.
PREMIUM ÇİKOLATA & ŞARAP TADIMI

Norman Love tarafından birleştirilmiş özel bir Premium çikolata ve şarap seçimi için üzüm bağı şarap barımızı ziyaret edin. Damağınızda şarap ve çikolata uyumlu şekilde harmanlanırken bu duyusal deneyimin tadını çıkarın.

Ücrete tabiidir. Mekânlar gemilere göre değişmektedir ve değişime tabiidir.
ÇİKOLATALI SPA MASAJLARI

Lotus Spa’da sunulan sıra dışı, nemlendirici, antioksidan çikolatalı vücut masajı ile şımarın. Muhteşem çikolata deneyiminin enfes dokunuş ve kokusunun tadını çıkaracaksınız.

Ücrete tabiidir.
ÇİKOLATALI KURABİYELERLE SEVGİ DAĞITIN

Tatillerde sevdiklerinizle birlikte bir tabak çikolatalı kurabiyeyi paylaşmanın “Sevgi” olduğunu kimse söyleyemez. Şef Love, Uluslararası Kafe ve Yıldızlar Altında Sinema’nın da aralarında olduğu seyahat gemisinin seçili alanlarında bulunan lezzetli, Premium Çikolata Seyahatleri kurabiyemiz için benzersiz tariflerini ortaya çıkarmaktadır.


NORMAN LOVE ŞEKERLEMELERİ

Princess’da seyahat etmiyorsanız bile Norman Love’ın efsanevi şekerlemelerinin tadını çıkarabilirsiniz! Dessert Dergisi, USA TODAY, InStyle ve dahası tarafından övülen Norman Love Şekerlemelerini sipariş edebilirsiniz ve bunların evinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.


© 2016, Princess Cruise Türkiye | Tüm hakları saklıdır.