« Back
Princess(Prenses) Deniz Seyahatleri 50.Yılını kutlamaktadır

1965’ten beri dünyanın harikalarını paylaşmak
Hepsi bundan 50 yıl önce tek bir gemi — Princess Patricia® ile Meksika’ya bir deniz seyahatiyle başladı. Bugün, misafirlerimizi 18 muhteşem yolcu gemisi ile hiç unutamayacakları deneyimler sunarak dünyanın en mükemmel noktalarına denizyoluyla götürmekteyiz. Kutlamamız Nisan 2016’da da devam etmektedir, bu yüzden özel etkinlikler ve sürprizlerle dolu gemi seyahati tatili için bize katılın ve birlikte tarihi 50. Yıl dönümümüzü birlikte kutlayalım.

Özel Kokteyller
Yıllardır ünlü Barmen Spike Marchant tarafından hazırlanan çeşitli özel kokteyllerin ve aynı zaman da yeni 50. Yıldönümümüz için özel olarak hazırlanmış olan Seawitch West Coast IPA biramızın tadını çıkarın. Dahası özel bir 50. Yıldönümü Prosecco’sunu da sadece gemilerimizin barlarında bulabilirsiniz! "The Isaac" kokteylinin nasıl yapıldığını The Love Boat’ta Barmen Isaac rolü ile bilinen Ted Lande’dan öğrenin.

Gemide Kutlamalar
Gemilerimizde 50.yıldönümüne özel yarışmalar, Altın Balonu düşürme ve İtalyan esintileriyle dekore edilmiş olan lobimizde 50.yıldönümü gösterilerini içeren çeşitli aktiviteler ile kutlayın. Ayrıca, bazı seferlerimizde yer alan hayatlarında yıllar boyunca en gözde müzikleri ortaya çıkaran Beatlemaniacs gibi bir müzik grubunun müziği ile dans edin.

“The Love Boat(Aşk Gemisi)” Disko partisi
Tamamen yeni “The Love Boat(Aşk Gemisi)” Disko partisi ile Princess(Prenses)’in sizi diskonun altın çağına götürmesine izin verin. Aşk gemisi dizisinde yer alan orijinal oyuncu kadrosundan özel bir mesaj, canlı müzik performansları “MUTS Sing-a-long, Live Love Boat Kiss Cam ( MUTS korosu, canlı Love Boat öpücük Kamerası)” gibi konuklarımız için özel yıldönümü kutlamalarını içerecektir.

Çikolata gezileri
Tamamı usta çikolata şefi Norman Love tarafından Princess Çikolata Gezileri için yapılmış olan 50.yıldönümü çikolata tatlıları, çikolata ve şarap tatları ve çikolatalı spa masajları ile kendinizi şımartın. 50.yıldönümümüz için Love tarafından tasarlanan iki tatlıdan birini denediğinizden emin olun Çeşitler arasında sayabileceğimiz - Vanilya Krem Brulee’li Çikolata Frambuazlı Mus ve Çıtır kurabiye veya Frambuaz Krem Brulee’li Islak çikolatalı kubbe ve Bitter çikolatalı Mus u tadılmasını mutlaka tavsiye ederiz.

Hatıra Eşyaları
Porthole dergisi tarafından altı yıl üst üste “En iyi Gemi Mağazası” olarak seçilen şık butiklerimizde gümrüksüz olarak alışveriş yapın. Sınırlı sayıdaki ürünleri ve yıldönümü kutlamalarımız için olan özel teklifleri kaçırmayın. Üstelik fotoğraf bölümümüz gemi turu seyahatinizin anılarını yakalamak için hatıra fotoları hizmeti sunmaktadır.

© 2016, Princess Cruise Türkiye | Tüm hakları saklıdır.